Hydraulické ruky pre stavebné účely

Navrhujeme a montujeme široký sortiment stavebných hydraulických rúk s výkonom od 1 tm. Vždy je pre nás rozhodujúce poznať požiadavky zákazníka a účel využívania konkrétneho zariadenia. Realizujeme rôzne typy montáží podľa optimalizácie pre manipuláciu so zariadením, ako je priamo na korbu, do závesu, za kabínu alebo na kontajner. Súčasťou dodávky hydraulických rúk je aj široká ponuka prídavných zariadení využívaných v stavebníctve.

Značka FASSI je v oblasti manipulačnej techniky ako sú hydraulické ruky, žeriavy už dlhoročnou stálicou. Za tým všetkým je najvyššia kvalita z pohľadu: výkon – pracovná kapacita – bezpečnosť – výskum – inovácie – sortiment. Svoje úspechy zakladá na tom, že až 90% komponentov pre viac ako 60 modelov s 30.000 možných konfigurácií si vyrába vo vlastnom závode. Táto šírka sortimentu znamená, že my ako servisný partner môžeme skutočne vyhovieť potrebám každého zákazníka a na mieru postaviť manipulačné zariadenie.

Hydraulické ruky pre stavebné účely

Pre našich zákazníkov zabezpečujeme montáž sortimentu hydraulických rúk a žeriavov podľa ich využívania

Ľahké úžitkové žeriavy so zaťažením do 12 tm

Osobitná pozornosť je venovaná konštrukcii žeriavov s nosnosťou do 12 tm, s ohľadom na rastúce potreby trhu a používanie týchto mechanizmov. Ľahké žeriavy FASSI, ktoré sú k dispozícii v širokom rozsahu prevedení, od "mikro" žeriavov umožňujú kombinovať výhody zníženej hmotnosti, kompaktnosť a obmedzené rozmery, pričom stále zostáva zachovaná vysoká kvalita FASSI. Tieto vlastnosti ľahkých nakladacích žeriavov znamenajú, že môžete mať kvalitu Fassi aj na ľahkých nákladných vozdilách, dokonca 3,5t (celková hmotnosť), ktoré môžu byť riadené vodičom s vodičským preukazom skupiny B.

Stredne ťažké žeriavy so zaťažením 13 – 38 tm

Skupina hydraulických rúk s kapacitou od 13tm, ktoré poskytujú výkon, ale zároveň majú veľmi dobré dynamické vlastnosti a prístup v teréne. Vhodné sú na montáž na dvoch a trojnápravových nákladných vozidlách, v rôznych zostavách. Vo svojom technologickom vybavení majú množstvo inovatívnych elektronických, hydraulických a moderných mechanických komponentov, preto sú vysoko hodnotené z hľadiska výkonu a bezpečnosti, čo ich predurčuje k úspechu.

Ťažké nákladné žeriavy so zaťaženímnad 41 tm

Tradičnými pre Fassi sú žeriavy pre ťažké zaťaženia, ktoré musia byť nainštalované na 3 alebo 4-nápravových nákladných vozidlách. Tieto žeriavy vynikajú svojou schopnosťou kombinovať výnimočný zdvíhacií výkon s konštrukciou zariadenia, ktorá znižuje rozmery na minimum a snaží sa minimalizovať hmotnosť celku. To je možné vďaka používaniu špeciálnych materiálov, keď ako prvý použili oceľ s mimoriadne vysokou pružnosťou, čím zaistia impozantnú úroveň odporu a navyše optimalizujú hmotnosť. Práve takýto vývoj je dôvod, prečo značka Fassi je schopná ponúknuť žeriavu "bez kompromisov". Samozrejme, že osobitná pozornosť je venovaná spoľahlivosti, aj keď to musí byť v súlade s dynamikou, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou samotného konceptu hydraulických žeriavov.

Kontaktujte nás

Poradíme vám pri výbere a pripravíme nezáväznú cenovú ponuku na mieru.
Kontaktná osoba Ing. Vladimír Stručka, 0905 468 844, e-mail: vladimir.strucka@autodielybb.sk

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image