• 0905 601 102
  • Po - Pia 08.00 - 16.30 / Víkendy zatvorené
Brzdové kotúče Rotinger podľa vlastného výberu za 1€
06 sep

Získajte brzdové kotúče ROTINGER podľa vlastného výberu za 1€. Odmeníme vás aj štýlovým tričkom, polokošeľou alebo hrdým hrnčekom pre šéfov. 

Olejový masaker s motorovou pílou za odmenu
07 júl

Nakupujte oleje TOTAL a ELF vo viskozite 0W30, 5W30, 5W40 a rady HTX, a získajte motorovú pílu Husqvarna 135 Mark II v hodnote 249 €. 

Exkluzívny distribútor ROTINGER
04 jún

Pri výbere produktov do nášho portfólia dávame maximálny dôraz na ich kvalitu. Od júna 2020 sme k originálnym motorovým olejom a mazivám Total, Elf a Motul pridali brzdové kotúče a bubny ROTINGER.

Obhájili sme ISO 9001 a ISO 14001
08 máj

Obhájili sme ISO 9001 a ISO 14001 – až do roku 2023. Nakupujte od nás najkvalitnejšie olejárske produkty, náhradné diely pre automobily a počítajte aj s odbornou montážou a servisom hydraulických rúk, nadstavieb a plošín. 

Naďalej sme autorizovaným distribútorom TOTAL a ELF
29 jan

S hrdosťou oznamujeme, že sme už šiestykrát získali certifikát autorizovaného distribútora na predaj olejov a mazív značky TOTAL a ELF pre oblasť Slovensko – stred. Naďalej u nás môžete nakupovať pre svojich zákazníkov 100% originálne motorové oleje TOTAL a ELF, a profitovať z ich najvyššej kvality.

Sme malá krajina, ale dokážeme veľké veci
14 okt

Patríme medzi najúspešnejších distribútorov olejov a mazív TOTAL a ELF z celého sveta, a ako jediná spoločnosť zo Slovenska sme dostali pozvanie na prestížnu udalosť „TOTAL LUBRICANTS AWARDS – Long lasting excellence“ vo VERSAILLES. 

Chcete ušetriť za pohonné hmoty a predĺžiť životnosť vášho motora?
23 okt

Tím 110 vedcov petrolejárskej spoločnosti TOTAL vyvinul komplexnú radu motorových olejov QUARTZ, ktoré sú schopné ušetriť pohonné hmoty, predlžujú životnosť motorov a zároveň pomáhajú znižovať výfukové emisie. 

Prečo si zakladáme na kvalite a 100% záruke originality olejov?
22 jan

Náklady na prevádzku vozidla nie sú práve lacná záležitosť a väčšina ľudí hľadá spôsob ako ich znížiť a kde sa dá ušetriť. Ale šetriť na nesprávnych miestach sa zrovna nevypláca. Na trhu sa núkajú rôzne zdroje náhradných dielov a olejov z neovereného zdroja a neznámej kvality. Zdroj: AUTO BILD, 12.01.2016

Partnerstvo dvoch svetových značiek Total a Nissan v inováciách
05 dec

Nissan a TOTAL vybudovali svoje úspešné celosvetové partnerstvo počas rokov sústavného vývoja. S odkazom na historické popredajné partnerstvo so značkou Renault, trvajúce už od roku 1968, sa TOTAL neustále snaží inovovať a úzko spolupracovať so všetkými značkami v aliancii Nissan – Renault. Aj vďaka tomu sa TOTAL stal jedným z vedúcich partnerov skupiny Nissan. 

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image