Získali sme certifikát TotalEnergies Premium Partner
22 jún

Ako historicky jediný na Slovensku sme v máji 2022 získali od TotalEnergies certifikát PREMIUM PARTNER. 

Rotinger potvrdzuje najvyššiu kvalitu
15 sep

Spoločnosť Union Parts Sp. z o.o., vlastník značky Rotinger, získala po certifikátoch TUV a EAC aj certifikát ISO 9001: 2015. Tento dokument potvrdzuje vysoké štandardy kvality brzdových kotúčov a bubnov Rotinger. Produkty Rotinger nájdete aj v katalógu TecDoc v našom eshope.

Mazivá uznávané svetovými výrobcami automobilov
24 máj

Oleje Jasol sú vyvíjané na základe najmodernejších technológií a prísad najvyššej kvality. Okrem motorových a prevodových olejov v sortimente výrobkov značky JASOL nájdete aj hydraulické oleje, mazivá a prevádzkové kvapaliny.

Novinka – ekologické hydraulické oleje TOTAL ECO2
12 máj
Spoločnosť Total Lubricants nedávno uviedla na trh nový rad ekologických hydraulických olejov vyrobených z regenerovaného oleja. Produktový rad ECO2 je zameraný na zníženie environmentálnej stopy výroby mazív a zároveň je rovnako efektívny ako bežné výrobky.
Naďalej sme autorizovaným distribútorom TOTAL a ELF
08 apr

S hrdosťou oznamujeme, že sme už siedmykrát získali certifikát autorizovaného distribútora na predaj olejov a mazív značky TOTAL a ELF pre Slovensko. Naďalej u nás môžete nakupovať pre svojich zákazníkov 100% originálne motorové oleje TOTAL a ELF, a profitovať z ich najvyššej kvality.

Viete, čo znamená skratka GL pri kotúčoch Rotinger?
26 mar

GL čiže GRAPHITE LINE sú brzdové kotúče prvotriednej kvality s inovatívnou antikoróznou vrstvou. Zodpovedajú požiadavkám používateľov, ktorí uprednostňujú dynamický štýl jazdy a atraktívny vzhľad, a ktorých prioritou je bezpečnosť. Inovatívna antikorózna vrstva je vytvorená v procese galvanizácie a špeciálnej olejovej impregnácie.

Porovnali sme RevLine a Jasol so značkovými olejmi
22 mar
Úspešne konkurovať zavedeným značkám olejov a mazív môže v súčasnosti málo firiem. Výrobcovi FLUKAR sa to s olejmi JasolRevLine darí, a vaša predajňa autodielov či autoservis môže z toho profitovať.
Nakúpte novinku – Motul Car Care a získajte milý darček
18 feb

Spoločnosť Motul rozširuje svoje produktové portfólio v automobilovom priemysle uvedením svojej novej série Car Care. Unikátne produkty na čistenie a doplnky boli vyvinuté na základe dlhoročných skúseností a dôkladných odborných znalostí spoločnosti Motul a poskytujú efektívnu a trvalú starostlivosť o interiér a exteriér vozidla.

Rad starostlivosti o auto Motul Car Care nezahŕňa iba čistiace prostriedky, ale aj špeciálne príslušenstvo, ako sú utierky z mikrovlákna, špongie na karosériu, kefy na ráfiky a rukavice pre jemné a dôkladné čistenie. Motul tiež vyvinul produkty pre dočasné opravy automobilov, ako napríklad sprej na opravu defektu a odstraňovač škrabancov.

Nakúpte špičkové produkty Motul Care a my šiestich z vás odmeníme milým Motul darčekom.

tlacitko eshop

Správny postup výmeny brzdových kotúčov
17 feb

Automechanici, pripravili sme pre vás info materiál ako postupovať pri výmene brzdových kotúčov Rotinger. Veríme, že bude pre vás užitočný a vašim zákazníkom zaručí 100% brzdy. 

Pripravte svoj motocykel na leto a vyhrajte ruksak alebo čiapku ELF
11 feb

Nakúpte za špeciálne ceny oleje, mazivá a príslušenstvo ELF, a získajte motorkový ruksak alebo šiltovku. Akcia platí do 30. marca 2021. Majiteľov troch ruksakov a troch šiltoviek vyžrebujeme 5. apríla 2021.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image