Novinka – ekologické hydraulické oleje TOTAL ECO2

Novinka – ekologické hydraulické oleje TOTAL ECO2

Spoločnosť Total Lubricants nedávno uviedla na trh nový rad ekologických hydraulických olejov vyrobených z regenerovaného oleja. Produktový rad ECO2 je zameraný na zníženie environmentálnej stopy výroby mazív a zároveň je rovnako efektívny ako bežné výrobky.

Úsporné využívanie prírodných zdrojov

Oleje, ktoré sľubujú výrazné zníženie celkových nákladov (TCO), sa môžu pochváliť 10-krát menšou spotrebou energie, jednou tretinou množstva emisií častíc, o 27 percent menej spotrebovaných zdrojov polovicou emisií oxidu uhličitého.

Video hydraulické oleje TOTAL ECO2Nulová toxicita

Rad ECO2 bol koncipovaný na základe regenerovaného oleja podľa výrobného postupu patentovaného značkou TOTAL. Tento postup zaisťuje úplné vylúčenie PAH (polycyklických aromatických uhľovodíkov), ktoré patria medzi chemikálie KMR (karcinogénne, mutagénne a toxické pre reprodukciu) a garantuje nulovú toxicitu koncových produktov.

Výkon

Produkty ECO2 vykazujú výkon porovnateľný s bežnými produktami.

Chemické a mechanické vlastnosti olejov ECO2 vyhovujú nárokom všetkých hlavných typov prevádzky.

  • Dlhá životnosť
  • Ochrana mechanických sústav
  • Nízkoteplotné vlastnosti
  • Čistota okruhu
  • Technický výkon

Úspora

Z 1000 L ropy je možné vyprodukovať 90 L mazív, zatiaľ čo z 1000 L použitých olejov je možné vyprodukovať 700 L mazív.

Recyklovaný vs. Rerafinovaný olej

Popis výroby olejov TOTAL ECO2

 

Medzi nové kvapaliny v produktovom rade patria Equivis ECO2 46 a Azolla ECO2 46. Olej Equivis ECO2 46 je hydraulická kvapalina proti opotrebeniu s vysokým viskozitným indexom, ktorá je určená na použitie vo všetkých typoch hydraulických systémov, najmä tie, ktoré sú prevádzkované pod vysokým tlakom alebo pri vysokých teplotách. Odporúča sa tiež používať v hydraulických systémoch pracujúcich pri nízkych teplotách, keď je potrebný ľahký nábeh a spoľahlivá prevádzka.

Olej Azolla ECO2 46 je hydraulická kvapalina proti opotrebeniu pre použitie vo všetkých typoch hydraulických systémov, ale je zvlášť vhodný pre oleje prevádzkované pod vysokým tlakom. Je tiež vyvinutý pre mierne zaťažené systémy, kde nie je potrebný olej pre vysokotlakové použitie.

Profitujte z vysokej kvality a spokojnosti zákazníkov

Sme autorizovaný distribútor olejov Total na Slovensku, a radi vám ponúkneme výhodné obchodné podmienky. Kontaktná osoba: Mgr. Alena Lešková, tel.: 0918 918 180, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  Napíšte nám

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image