Mazivá uznávané svetovými výrobcami automobilov

Mazivá uznávané svetovými výrobcami automobilov

Oleje Jasol sú vyvíjané na základe najmodernejších technológií a prísad najvyššej kvality. Okrem motorových a prevodových olejov v sortimente výrobkov značky JASOL nájdete aj hydraulické oleje, mazivá a prevádzkové kvapaliny.

Vlajkovou loďou rafinérie v Jasle je značka RevLine. Zahŕňa rad 30 prémiových automobilových olejov. Pokiaľ ide o kvalitu a spoľahlivosť, úspešne konkurujú produktom najuznávanejších výrobcov. Oleje RevLine sa vyrábajú na základe inovatívnej receptúry M-ACTIVE, ktorá vďaka použitiu špeciálnych molekúl zaisťuje úplnú aktiváciu výkonu motora a jeho úplnú ochranu v najťažších prevádzkových podmienkach. 

Oleje, mazivá Revline a Jasol

Výhody použitia technológie M-Active: 

Motorové oleje

  • Znížený vnútorný odpor motora – výrazné zníženie spotreby paliva
  • Znížené opotrebenie častí motora, ktoré sú ovplyvnené tzv. suchými štartmi alebo dočasným nedostatkom mazania
  • Predĺženie životnosti motora
  • Zvýšený výkon

Prevodové oleje

  • Výrazné zníženie opotrebenia komponentov prevodovky v ťažkých prevádzkových podmienkach
  • Eliminácia opotrebenia ozubených kolies prevodovky
  • Zníženie hlučnosti prevodovky

Súčasťou výrobného procesu je viacstupňová kontrola surovín, ako aj hotových výrobkov, čím je zaručená spoľahlivosť v prevádzke s novými motormi aj motormi s nájazdom viac ako stotisíc kilometrov.

Oleje uznávané svetovými výrobcami

Produkty Jasol a RevLine spĺňajú prísne štandardy stanovené výrobcami automobilov, priemyselných strojov a zariadení. Vysokú kvalitu prémiových olejov Revline ocenili aj uznávaní svetoví výrobcovia automobilov, čo potvrdzujú aj schválenia a certifikáty od značiek ako Man, Mercedes, Volvo, Renault a Mack.

Profitujte z vysokej kvality a spokojnosti zákazníkov

Sme autorizovaný distribútor olejov RevLine a Jasol na Slovensku, a radi vám ponúkneme výhodné obchodné podmienky. Nenechajte sa predbehnúť, kontaktujte nás skôr ako vaša konkurencia. Kontaktná osoba: Mgr. Alena Lešková, tel.: 0918 918 180, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  Napíšte nám

O spoločnosti FLUKAR

Flukar rafinériaFLUKAR je veľmi dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v petrochemickom priemysle. Vyrába vysoko kvalitné oleje  pre automobilový priemysel, priemysel a poľnohospodárstvo.  Neustále investuje do moderných technológií, zamestnáva vysoko kvalifikovaných odborníkov a realizuje mnoho pokrokových výskumných a vývojových projektov. Tým umožňuje cyklické zavádzanie novej rady špičkových produktov určených pre priemysel a automobilový priemysel.

Všetky produkty ponúkané spoločnosťou FLUKAR, ako sú automobilové oleje, priemyselné oleje a mazivá, spĺňajú vysoké štandardy kvality prispôsobené najnovším požiadavkám výrobcov strojov a zariadení. Najvyššiu kvalitu výrobkov potvrdzuje získanie certifikátu ISO Quality Management System. Vďaka prísnym požiadavkám na kontrolu výroby získal FLUKAR certifikát AQAP, ktorý umožňuje jeho použitie ozbrojenými silami NATO.

Jasol
Značka JASOL zahŕňa špecializované mazacie výrobky určené pre automobilový a priemyselný sektor. Oleje JASOL sú oleje najvyššej kvality určené nielen pre osobné automobily, ale aj pre traktory, autobusy, stavebné a poľnohospodárske stroje. Výrobky značky JASOL poskytujú maximálnu bezpečnosť pre motor a mechanické zariadenia. Vyrábajú sa s použitím najkvalitnejších komponentov a olejových báz, ktorých parametre sú rovnako ako samotný finálny produkt starostlivo kontrolované v internom výskumnom centre spoločnosti a v nezávislých laboratóriách.

foto z návštevy rafinérie FlukarRevLine
Značka RevLine je moderný produktový rad, ktorý využíva prelomovú technológiu M-ACTIVE. Zahŕňa skupinu výrobkov určených pre osobné automobily, traktory a autobusy. Vysokú kvalitu týchto olejov potvrdili uznávaní svetoví výrobcovia automobilov. Produkty RevLine majú schválenia a certifikáty značiek ako: MAN, MERCEDES, VOLVO, RENAULT alebo MACK. Oleje RevLine sa vyrábajú na základe modernej receptúry M-ACTIVE, ktorá vďaka použitiu špeciálnych molekúl zaisťuje optimálnu ochranu motora v najťažších prevádzkových podmienkach.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image