TotalEnergies Quartz Ineo RCP 5W-30

TotalEnergies Quartz Ineo RCP 5W-30

Hľadáte špičkový motorový olej pre moderné naftové motory 1,5 BlueHDi? Novinka Total Quartz Ineo RCP 5W-30 je vynikajúcou voľbou, ktorá zaistí optimálnu ochranu a výkon vášho motora.

Total Quartz Ineo RCPOlej novej generácie pre vynikajúcu ochranu

Technológia Age-Resistance ponúka neprekonateľnú ochranu motora. Jedinečná kombinácia hyperaktívnych molekúl vytvára silný hustý olejový film na všetkých komponentoch motora. Motor je absolútne chránený proti rôznym výzvam od opotrebovania až po oxidáciu oleja aj pri extrémnych teplotách.

Quartz Ineo RCP 5W-30 je vysokovýkonný syntetický motorový olej špeciálne vyvinutý pre preplňované dieselové motory 1.5 BlueHDi (vrátane nových noriem Euro 6.2, 6.3 a 6.4). Tento motorový olej je vhodný aj pre naftové a benzínové motory vyžadujúce schválenie PSA B71 2290.

Spolupráca Stellantis a TotalEnergies R&D

Quartz Ineo RCP 5W-30 je výsledkom spoločného výskumu technických tímov Stellantis a TotalEnergies R&D. Inovatívna technológia dodávaná týmto mazivom, špeciálne vyvinutá pre motory DV5R, predlžuje životnosť vášho motora a optimalizuje jeho čistotu. Quartz Ineo RCP 5W-30 poskytuje vynikajúcu ochranu proti opotrebovaniu a zároveň optimalizuje emisie CO2, aby bol motor dlhší čas v dobrej kondícii.

Kľúčové benefity

Vynikajúca ochrana proti opotrebeniu

Vynikajúca technológia tohto oleja z neho robí optimálnu voľbu z hľadiska robustnosti a poskytuje kompletnú ochranu piestov, krúžkov a vložiek.

Vysoká odolnosť voči LSPI (Low Speed Pre-Ignition)

Quartz Ineo RCP 5W-30 je špeciálne vyvinutý na podporu prevencie proti poškodeniu, na zníženie emisií CO2 a znečisťujúcich látok spôsobených LSPI.

Dlhšia životnosť filtra pevných častíc

Olej maximalizuje účinnosť filtrov pevných častíc (DPF, GPF) a zabraňuje ich predčasnému upchatiu.

Optimálna ochrana pred znečistením motora

Čistiace a špecifické disperzné prísady poskytujú motoru optimálnu ochranu proti opotrebovaniu a zabraňujú tvorbe sadzí a usadenín.

Total Quartz Ineo RCP 5W-30 – spoľahlivá voľba pre profesionálov

Olej spĺňa najvyššie požiadavky a očakávania profesionálov v oblasti servisu automobilov. Pre automechanikov a predajcov autodielov je to ideálna voľba, ktorá im umožňuje ponúknuť svojim zákazníkom prvotriedny produkt s vynikajúcim pomerom ceny a výkonu.

Technické parametre:

  • Viskozita: 5W-30
  • Typ: Syntetický
  • Medzinárodné klasifikácie: ACEA C3, API SN PLUS
  • Schválenia: PSA B71 2290, STELLANTIS FPW9.55535/03

Presvedčte sa sami o kvalite Total Quartz Ineo RCP 5W-30 a doprajte vášmu motoru maximálnu ochranu a výkon.

  Objednať v eshope

 

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image