Špeciálne mazivá, prísady a kvapaliny

Brzdová kvapalina

TotalEnergies HBF4

Syntetická vysoko výkonná brzdová kvapalina pre hydraulické brzdy a spojky osobných áut, nákladných vozidiel a stavebných strojov, pre ktoré výrobca predpisuje brzdové kvapaliny DOT4. (Pozor: nie je možné miešať s DOT5 ani s brzdovými kvapalinami na báze minerálnych olejov (LHM).

Spĺňa požiadavky: DOT4 (FMVSS 116), SAE J 1704, vhodná pre systémy ESP, ISO 4925/4.

Zobraziť v eshope

Prísady / aditíva

TotalEnergies DIECYL PLUS

Aditívum do nafty pre vyšší výkoln motora, znižuje klepanie motora, umožňuje kľudnejší chod a ľahšie štarty. Čistí vstrekovanie agregáty a zabraňuje zadretiu a zanášaniu ihiel vstrekovacích trysiek. Doporučujeme predovšetkým na podporu optimálneho spaľovania pohonných hmôt do nafty s nízkym obsahom síry a bionafty.

TotalEnergies STOPOGEL

Zlepšuje tekutosť motorovej nafty a extra ľahkého vykurovacieho oleja, znižuje bod tuhnutia a zabraňuje vzniku usadením parafínových kryštálov pri nízkych teplotách. Odporúčame použiť pri teplotách >0°C. Zmiešavací pomer 1:500.

TotalEnergies MOTO OCTANE BOOSTER

Zlepšuje oktánové číslo bezolovnatého paliva. Zabezpečuje optimálne spaľovanie, čistý spaľovací priestor a menej nespálených uhlovodíkov vo výfukových plynoch. Dávkovanie 1:200 pre RON +1.

Nemrznúce chladiace kvapaliny

TotalEnergies GLACELF AUTO SUPRA

Nemrznúca chladiaca kvapalina (vodou riediteľný koncentrát) bez obsahu silikátov, vhodná pre všetky vodou chladené spaľovacie motory v osobných autách, úžitkových vozidlách, stavebných a poľnohospodárskych stroch a mechanizmoch. Obsahuje organické inhibítory korózie (OAT) a vysoko kvalitný monoetylenglykol pre dlhodobú ochranu celého chladiaceho systému. Neobsahuje aminy, dusitany, fosfáty a bór, preto je vhodná aj pre hliníkové motory a motory s hliníkovými časťami. Farba: oranžová.

Spĺňa požiadavky: AFNOR NFR 15-601, ASTM D3306/ D4656 / D4985, BS 6580, MAN 324 SNF, MB 325.3, AUDI, SEAT, SKODA, VW TL 774 D (G12&G12 Plus), DEUTZ, DEUTZ MWM, FORD, JAGUAR, OPEL-GM 6277M, LEYLAND TRUCKS, RENAULT VI, SCANIA, SAAB.

Zobraziť v eshope

TotalEnergies GLACELF SUPRA

Nemrznúca chladiaca kvapalina (vodou riediteľný koncentrát) pre vodou chladené spaľovacie motory priemyselných a poľnohospodárskach strojov. Vynikajúca ochrana celej chladiacej sústavy na báze monoetylenglykolu a vybraných organických inhibítorov korózie. Neobsahuje žiadne fosfáty, dusitany, aminy ani bór, preto je vhodná aj pre hliníkové motory. Farba: žltá. 

Spĺňa požiadavky: AFNOR NFR 15-601, ASTM D3306/D4985, SAE J 1034, BS 6580/5117, CUMMINS,  DEUTZ POWER SYSTEMS, DRESSER-CLARK, DETROIT DIESEL, GE JENBACHER, JOHN DEERE, MACK, MITSUBISHI, MTU Construction & Industry, PAXMAN, PERKINS, ROLLS ROYCE BERGEN, SEMT PIELSTICK, WARTSILA, WAUKESHA.

Zobraziť v eshope

TotalEnergies RTO MAXIGEL PLUS + B

Nemrznúca chladiaca kvapalina (vodou riediteľný koncentrát) na báze monoetylénglykolu a organických inhibítorov pre vodou chladené spaľovacie motory osobných a úžitkových vozidiel. Farba: žltá.

Spĺňa požiadavky: RENAULT TRUCKS 4101001, VW TL 774 D/F, MB 325.3, MAN 324 SNF, DAF 74002, SCANIA TB 1451, OPEL GM 6277/M, JOHN DEERE H24 B1, SAAB, FORD, DEUTZ MWM.

TotalEnergies GLACELF PLUS

Nemrznúca chladiaca kvapalina (vodou riediteľný koncentrát) pre všetky vodou chladené spaľovacie motory v osobných autách, úžitkových vozidlách, priemyselných a poľnohospodárskych strojoch. Vynikajúca ochrana celého chladiaceho systému na báze monoetylénglykolu a vybraných inhibítorov korózie. Vhodná pre motory s hliníkovými časťami. Farba: modrozelená.

Spĺňa požiadavky: AFNOR NFR 15-601, ASTM D3306/D4656/D4985, BS 6580, MAN 324 Typ NF, AUDI, BMW, PORSCHE, SEAT, SKODA, VW TL 774c (G11), CHRYSLER EUROPE, FORD, OPEL (GM), SAAB.

TotalEnergies GLACELF MDX

Nemrznúca chladiaca kvapalina (vodou riediteľný koncentrát) s obsahom silikátov do chladičov osobných áut a úžitkových vozidiel. Odporúčaná predovšetkým pre chladiace systémy výrobcov MAN, Mercedes Benz a MTU. Neobsahuje aminy, fosfáty a dusitany. Farba: tmavo zelená.

Spĺňa požiadavky: AFNOR NFR 15-601, BS 6580, MAN 324 Typ NF,  MB 325.0, MTU - MTL 5048, AUDI, SEAT, SKODA, VW, PORSCHE, BMW, STEYR, VAN HOOL, VOLVO.

TotalEnergies GLACELF CLASSIC

Nemrznúca chladiaca kvapalina (vodou riediteľný koncentrát) s obsahom silikátu na báze monoetylénglykolu a vybraných aditív na ochranu proti korózii. Neobsahuje aminy, fosfáty a dusitany. Farba: modrá.

Spĺňa požiadavky: AFNOR NFR 15-601, BS 6580, ASTM.

TotalEnergies GLACELF MPG SUPRA

Nemrznúca chladiaca kvapalina (vodou riediteľný koncentrát, nejedná sa o nebezpečnú látku) na báze propylenglykolu a organických inhibítorov korózie. Vhodná ako teplonosné mádium vo vykurovacích a chladiacich systémoch. Vhodná i pre chladiace systémy spaľovacích motorov. Neobsahuje aminy, fosfáty, dusitany ani silikáty. Farba: číra.

Spĺňa požiadavky: AFNOR NFR 15-601, ASTM D3306, WARTSILA.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image